paul_kiss (paul_kiss) wrote,
paul_kiss
paul_kiss

  • Mood:

STRANGE UKRAINIAN

Добра новина для користувачів розширеної української розкладки Strange Ukrainian: вийшла нова версія (v.1.5), в якій виправлено суттєвий недолік з некоректною роботою Ctrl+Z та Ctrl+Y. Також розкладка тепер має УСІ кириличні літери, наявні в Windows-1251, виправлено недолік з Ctrl+S в ICQ; зроблено послугу для тих, у кого на клавіатурах між Z та Shift є клавіша - туди продубльовано літеру Ґ. Докладніше - у файлі довідки в архіві:


Для тих, хто не в темі: Strange Ukrainian дозволяє друкувати як українські, так і російські літери (а також багато інших знаків), що робить можливим наявність лише 2 активних мов в системі: одна — для латинських літер, інша — для всіх кириличних.

Автори:
- paul_kiss (ідея, схема розташування літер, файл довідки)
- Vertaler (схема розташування літер, технічне виконання)

UPDATE:
8 VI 07 - у версії 1.5 була знайдена помилка: Shift+. викликав «ю» замість «Ю». Помилку виправлено, випущена версія 1.6:
http://p81.jino-net.ru/files/su1.6.zip

UPD 2 VII 08 – хостинг jino-net.ru, здається, накрився, тож розкладку SU v 1.6 захощено тут:
- http://files.myopera.com/paul_kiss/blog/su1.6.zip
- http://www.box.net/shared/1qnzbegqoc

UPDATE 23 VII 2010
Уважаємиє, з цією розкладкою я грався дуже давно, зараз вже все по-іншому, нею я не користуюсь, бо потреба відпала. Я не розробник софту, не служба тех. допомоги, тому запитувати/повідомляти мене про різні проблеми, пов'язані з розкладкою, - немає сенсу. Юзайте дефолтну розкладку або програму Keyboard Layout Manager.

UPDATE 07 NOV 2015
Якщо хтось ще зайшов сюди - є радикальне рішення, щодо комбінування літер з української та російської мов. В дистрибутивах лінуксу Xubuntu та Linux Mint українська розкладка є дуже розвинутою - вона не тільки дозволяє мати як укр. так і рос. літери, але також друкувати літеру Ў з білоруської, та інші дійсно корисні символи, як ™, ², °, <>, [], {} ≠, ±, © і так далі та с́т́а́в́и́т́и́ на́ѓо́л́о́с́и́ будь-де . Тому, якщо у вас немає потреби грати в сучасні ігри, юзати комерційний сучасний софт, який випускається лише для Майкрософту, встановлюйте собі Xubuntu, або Linux Mint які розповсюджуються цілком безкоштовно.
Tags: strange ukrainian
Subscribe
  • 27 comments
  • 27 comments

Comments for this post were locked by the author